شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
07:44

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

وابسته به موسسه دانشیار دانا (ثبت 624)

ترجمه - ترجمه مقاله - ترجمه آنلاین - استخدام مترجم

دانلود رایگان مقاله

در قسمت دانلود رایگان مقاله انواع مقالات و ترجمه آنها از سراسر کشور جمع آوری می‌گردد، این بخش به منظور اعتلای علمی کشور و گسترش دانش از طریق استفاده مجدد از مقالاتی که چندین سال از ترجمه آن‌ها گذشته، طراحی شده است.

بسیاری از دانشجویان و محققین کشور ممکن است به مقالاتی نیاز داشته باشند که پیش از این ترجمه شده‌اند ولی از وجود این ترجمه‌ها و محل دسترسی به آن‌ها خبر ندارند و به ناچار می‌بایست مقالات را از ابتدا ترجمه نمایند در نتیجه فرآیند دانلود رایگان مقاله ها به همراه ترجمه، کمک شایانی به محققین و دانشجویان کشور خواهد نمود که قادر به پرداخت هزینه بالا برای انجام ترجمه نیستند.

این خدمات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ضمن حفظ مالکیت معنوی ترجمه‌ها، امکان استفاده سایر افراد از مقالات با ترجمه آماده بصورت رایگان در مرکز خدمات ترجمه شما فراهم شود. لازم به ذکر است که مرکز ترجمه در این قسمت مسئولیتی در مورد کیفیت مقاله و ترجمه آن نداشته و صرفا مقالات را به رایگان منتشر می‌نماید.


 
ترجمه مقالات عمران
ترجمه مقالات شیمی
ترجمه مقالات فیزیک
ترجمه مقالات معماری
ترجمه مقالات زیست
ترجمه مقالات کامپیوتر