یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
05:22

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

وابسته به موسسه دانشیار دانا (ثبت 624)

ترجمه فوری متون-ترجمه مقاله-استخدام مترجم

فروش مقاله

خدمات فروش مقاله:

  • فروش مقالات ترجمه شده (مقاله اصلی به همراه ترجمه آماده)
  • خرید و دانلود متن اصلی و انگلیسی مقالات مورد نیاز شما از وب سایت های لاتین و ترجمه آن توسط مرکز ترجمه

 

فروش مقاله :

در این قسمت انواع مقاله ترجمه شده از سراسر کشور جمع آوری می گردد، این بخش به منظور اعتلای علمی کشور و گسترش دانش از طریق استفاده مجدد از مقالاتی که چندین سال از ترجمه آن ها گذشته است، طراحی شده است.

بسیاری از دانشجویان و محققین کشور ممکن است به مقالاتی نیاز داشته باشند که پیش از این ترجمه شده اند ولی از وجود این ترجمه ها و محل دسترسی به آن ها خبر ندارند و به ناچار می بایست مقالات را از ابتدا ترجمه نمایند در نتیجه فرآیند فروش مقاله ترجمه شده کمک شایانی به محققین و دانشجویان کشور خواهد نمود که قادر به پرداخت هزینه بالا برای انجام ترجمه نیستند. این خدمات به گونه ای طراحی شده اند که ضمن حفظ مالکیت معنوی ترجمه ها امکان استفاده سایر افراد از مقاله با ترجمه آماده با هزینه ای پائین فراهم شود.

فروش مقالات و پروژه های دانشجویی به صورت ورد و قابل ویرایش می باشند. کلیه فایل های مندرج در سایت به صورت آنلاین پس از انجام مراحل خرید در دسترس خواهند بود. پس بدون نگرانی به خرید بپردازید. در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت فایل از سایت و یا ایمیل خود، با ما ارتباط بگیرید تا در اسرع وقت، مشکل مربوطه مرتفع گردد.

خرید مقالات از وب سایت های بین المللی:

در صورتیکه قادر به تهیه متن مقاله مورد نیاز خود از وب سایت های لاتین نیستید، کافیست عنوان مقاله مورد نظر خود را از طریق بخش پشتیبانی سایت به صورت آنلاین یا آفلاین برای کارشناسان ما ارسال کنید تا مقاله برای شما تهیه گردد و هزینه و نحوه دریافت آن به ایمیل شما ارسال شود. این کار در مدت زمان حدود یک ساعت انجام می شود و نتیجه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  • تعرفه مناسب

  • کیفیت مطلوب

  • تحویل سریع

کليه خدمات ترجمه تخصصي ارائه شده در مرکز خدمات ترجمه شما داراي مزاياي فوق مي باشند
ثبت سفارش جدید