ترجمه رسمی
ترجمه رسمی اسناد و مدارک یکی دیگر از انواع ترجمه است که در مرکز ترجمه شما، انجام می شود. وقتی صحبت از ترجمه به میان می آید، دامنه وسیعی از فعالیت ها و خدمات در این عرصه به چشم می خورد که تفاوت های زیادی با هم دارند. ترجمه ها در سطوح، موضوعات و ابعاد مختلف و با کیفیت های متعدد انجام می شوند. ترجمه یک متن ادبی، علمی، تخصصی، بروشور، کاتالوگ، سند یا مدرک، اسناد حقوقی، سایت و موارد دیگر با هم متفاوت است و هریک قوانین و ضوابط خاصی برای ترجمه دارند. همچنین این موضوع که متن ترجمه شده برای چه منظور و برای کجا انجام می شود نیز ملاک دیگری است که ترجمه ها را از هم تفکیک می کند.

آموزش ثبت سفارش ترجمه رسمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوالات متداول

آیا تضمینی برای چاپ مقاله وجود دارد؟

بله، قطعا؛ به طور کلی موسسه شماترنس مقاله ای که حداقل بار علمی را نداشته باشد برای چاپ در ژورنال های معتبر پذیرش نمی کند، از طرفی 40 درصد هزینه پس از پذیرش در ژورنال اخذ می شود و البته در صورت نیاز کاربر برای همان 60 درصدی هم که تبدا دریافت شده است ضمانت بانکی اعطا می شود. این موارد جدای از اعتبار موسسه شماترنس با بیش از ده سال تجربه موفق و اخذ تمام مجوزهای لازم از نهاد های ذی صلاح است.

مقالات را در چه ژورنال هایی به چاپ می رسانید؟

چاپ مقالات علمی در ژورنال های معتبر ISI ، ISC ، SCOPUS ، PabMed و ... انجام می شود.

آیا موسسه شما می تواند از ژورنال های JCR پذیرش بگیرد؟

سوال بسیار خوبی است، وجه تمایز ما با سایر موسسات دقیقا همین است، بله، ما در کمتر از 3 ماه به صورت قطعی و با ضمانت کتبی از این مجلات پذیرش می گیریم.

هزینه ها به چه صورتی محاسبه می شود؟

طبیعتا هزینه ها متناسب با درخواست هر فرد متغیر خواهد بود، آنچه قابلیت ذکر دارد هزینه های بسیار مناسب نسبت به خدمات بسیار حرفه ای است.

چطور می توانم به موسسه شماترنس اعتماد کنم و مقاله خود را در اختیار بگذارم؟

این سوال هم بسیار خوب است، موسسه شماترنس بیش از ده سال است به صورت حرفه ای فعالیت می کند، دو دفتر در ایران و یک دفتر در اروپا دارد، تمام مجوز های لازم اخذ شده است و نماد اعتماد دوستاره به نام شخصیت حقوقی جهت فعالیت در فضای آنلاین نیز قابل مشاهده است.

سوال خود را از بین این سوال ها پیدا نکردم، چکار کنم؟

می توانید از طریق پنل کاربری خود برای ما تیکت ارسال کنید و یا از طریق واتس اپ با ما ارتباط بگیرید، در صورت لزوم هم با شماره های ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روز از ساعت 9 صبح الی 17 به وقت ایران پاسخگوی شما هستند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن شما