چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
13:12

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

برترین و بزرگترین شبـکه مترجمین ایران

ترجمه و ویرایش-تولید محتوا-خدمات دانشجویی

تولید محتوا

۱)محتوای متنی:

۱-۱)تولید محتوا به زبان فارسی:

همان طور که می دانید تولید محتوا یکی از روش های نوین بازاریابی به شمار می رود. توسعه فضای وب در سال های اخیر نیز باعث شده اهمیّت تولید محتوا برای صاحبان کسب و کار هر چه بیشتر معلوم شود. با توجّه به کسب و کار و خدماتی که ارائه می کنید و همچنین بازار مورد هدف خودتان نباید از این روش بازاریابی غافل شوید. حال اگر زبان رایج و رسمی در بازار هدف شما زبان شیرین و غنی فارسی است پس تولید محتوا نیز بهتر است به زبان فارسی باشد.

تولید محتوا
تولید محتوا

استفاده از تولید محتوا به زبان فارسی برای کسب و کارهای فارسی زبان بسیار ضروری است که بر اساس اصول سئو برای وب سایت ها تولید شده و موجب افزایش رتبه سایت می شود. از آنجا که کار تولید محتوا یک کار تخصصی است، پس تولید محتوا به زبان فارسی و یا هر زبان دیگر باید به صورت تخصصی انجام شود. در این زمینه مؤسّسات تخصصی وجود دارند که تولید محتوا به زبان فارسی و یا هر زبان دیگر را برای صاحبان کسب و کار انجام می دهند. یکی از این مراکز تخصّصی مرکز خدمات ترجمه شما با سابقه زیاد و درخشان است.

۱-۲)تولید محتوا به زبان انگلیسی

همان طور که مستحضر هستید و در مطلب قبل نیز گفتیم تولید محتوا یکی از روش های نوین بازاریابی دیجیتال هست. اگر بازار هدف کسب و کار و خدمات شما فراتر از بازار داخلی است و یا بازاری است که زبان رایج و رسمی آن زبانی غیر از زبان فارسی است پس تولید محتوا بهتر است به زبان انگلیسی باشد. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است پس زبان بازار جهانی نیز هست.

تولید محتوا
تولید محتوا

استفاده از تولید محتوا به زبان انگلیسی برای کسب و کارهای جهانی و یا پر رونق بسیار ضروری است. چون فردی که وارد سایت شما می شود ممکن است با زبان فارسی آشنا نباشد. در این صورت تولید محتوا به زبان انگلیسی و یا به دو زبان نیز موجب بالا رفتن رتبه سایت شده و کسب و کار را رونق می بخشد. تولید محتوا به زبان انگلیسی نیز یک کار تخصّصی است. پس در تولید محتوا به زبان انگلیسی باید دقّت بیشتری اعمال شود. مراکز و مؤسّسات باسابقه و معتبری در زمینه تولید محتوا به زبان انگلیسی وجود دارند که به شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای بزرگ خدمات ارائه می کنند. مرکز ترجمه شما یکی از این مراکز تخصّصی است.

۲)محتوای تصویری و ویدیویی:

۱-۲)موشن گرافیک (MotionGraphic)

موشن گرافی هنر تلفیق حرکت و تصویر است. از این لحاظ موشن گرافی به انیمیشن شباهت بسیار دارد. امّا انیمیشن داستانی است و در سینما کاربرد دارد ولی موشن گرافی در زمینه های سمبولیک و برندسازی و تبلیغات کاربرد دارد. در سال های اخیر موشن گرافی به یکی از پرطرفدارترین رشته هنر دیجیتال تبدیل شده است. در زمینه بازاریابی دیجیتال یا مارکتینگ موشن گرافی از جذّابیّت خاصی برخوردار است و به راحتی مخاطبان را جذب می کند.

تولید محتوا
تولید محتوا

یکی از رایج ترین کاربردهای موشن گرافی استفاده از آن در ویدئو کلیپ هایی است که به ارائه توضیح درباره محصول یا خدمات می پردازد. در طرّاحی موشن گرافی نرم افزارهای مختلفی مانند Illustrator یا Photoshop و Apple Motion مورد استفاده قرار می گیرد که باید توسط افرادی که در این زمینه مهارت دارند انجام شود. موشن گرافی یکی از ابزارهای نوین برندسازی و تبلیغات را در مارکیتینگ فراموش نکنید و طرّاحی آن را به تیم های متخصّص بسپارید. مؤسّسه شما مجموعه ای متشکل از افراد متخصّص و مجرّب در زمینه های مختلف است. طرّاحی موشن گرافی برای شرکت ها و مؤسّسات و صاحبان صنایع بزرگ و کوچک یکی از خدمات ما به شماست. به ما اعتماد کنید.

۲-۲) استاپ موشن (StopMotion)

یکی از مهارت های هنری که امروزه از محبوبیّت بسیار زیادی برخوردار است استاپ  موشن است. استاپ موشن علاوه بر این که در ساخت انیمیشن های داستانی و جلوه های ویژه در سینما جایگاه ویژه ای دارد، در صنعت تبلیغات چه تبلیغات تلویزیونی و چه تبلیغات موجود در وب سایت ها نیز از اهمیّت ویژه ای برخوردار است. استاپ موشن مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند و در اذهان باقی می ماند.

تولید محتوا
تولید محتوا

استاپ موشن یکی از تکنیک های اولیّه انیمیشن است که در آن تصاویر حرکت اشیا و اجسام به گونه ای تهیّه می شود که اجسام و اشیا متحرّک به نظر می رسند، گویا جان دارند و حرکت می کنند. استاپ موشن در واقع نقّاشی و رنگ آمیزی با نور است. پس استاپ موشن یک روش نوین و در عین حال هنرمندانه برای بازاریابی دیجیتال، مارکتینگ و سئوست. پس طرّاحی آن بالطبع کار هنرمندانی است که در این زمینه هنری استادند. اگر به هر دلیلی نیاز به استاپ موشن دارید از تیم های متخصّص و مجرّب استفاده کنید. سایت ترجمه شما همان است که می خواهید. برای سفارش استاپ موشن مطلوب وقت خود را تلف نکنید. اینجا کلیک کنید.

۳-۲) اینفوگرافیک (Info-graphic)

اینفوگرافیک مخفّف اصطلاح ترکیبی Information Graphic به معنی اطّلاعات تصویری است. حتما” این ضرب المثل قدیمی را شنیده اید که «شنیدن کی بود مانند دیدن». این ضرب المثل تأثیر ارتباطات بصری را به خوبی بیان می کند. اگر اطّلاع رسانی و انتقال پیام از طریق تصاویر صورت گیرد تأثیرگذاری و ماندگاری آن در ذهن مخاطب بیشتر خواهد بود. اینجاست که اینفوگرافیک به درد ما می خورد.

تولید محتوا
تولید محتوا

 اینفوگرافیک ها بیان گر اطّلاعات و داده ها به صورت تصویری هستند. اینفوگرافیک ها اطّلاعات پیچیده را به صورت سریع و ساده ارائه می کنند. برای این منظور اینفوگرافیک ها از ابزارهایی مانند نمودار، نقشه، تصویر و دیاگرام و غیره استفاده می کنند. نشان دادن داده ها و آمار و ارقام به صورت تصویری از کاربردهای اینفوگرافیک به شمار می آیند. استفاده از اینفوگرافیک باعث می شود مخاطبان حجم وسیعی از داده ها و اطّلاعات را به سادگی در قالب یک تصویر دریافت کنند که شکل نوشتاری آن ممکن بود به صورت یک مقاله باشد. از اینفوگرافیک ها در روزمه و سوابق افراد، اطّلاع رسانی و گزارش ها و از جمله تبلیغات استفاده می شود. پس اگر برای هر منظوری به اینفوگرافیک نیاز دارید ما در مرکز ترجمه شما در خدمت شما هستیم.

۲-۴)لوگو موشن

لوگو موشن آرم تجاری یا آرم کسب و کار است که باید به صورت موشن گرافیک طرّاحی شود. لوگو موشن موجب جلوه نمایی در برندسازی و تبلیغات می شود. در سال های اخیر به دلیل رواج ارتباطات رسانه ای این هنر نیز به عنوان ابزاری نوین برای انتقال محتوا به شمار می رود. لوگو موشن در معرّفی برند، جذب مخاطب، افزایش فروش و رونق کسب و کار نقش تأثیرگذار دارد.

لوگو موشن
لوگو موشن

طرّاحی لوگو موشن یا لوگو متحرّک در حوزه کاری موشن گرافیک قرار دارد که اصول و قواعد گرافیکی را به کار می گیرد. لوگو موشن به منظور معرّفی برند و به عنوان رسانه انتقال پیام طرّاحی می شود. درج یک شعار کنار لوگو موشن می تواند ارزش های مدّ نظر مخاطب را برای او تجسّم سازد که این می تواند موجب انتخاب برند شما از طرف مشتری شود. البتّه تمام این کارها با طرّاحی حرفه ای لوگو موشن امکان پذیر است. شما نیز اگر به دنبال طرّاحان حرفه ای برای طرّاحی لوگو موشن برند خود هستید می توانید کارتان را به ما بسپارید. تیم
مؤسّسه شما با طرّاحی حرفه ای لوگو موشن شما را در جذب مخاطب و رسیدن به هدف یاری می کند.

۵-۲)صدا (گوینده)

امروزه با گسترش ارتباطات و رسانه ای شدن آگهی ها و تبلیغات بازاریابی شکل دیگری به خود گرفته است. بازاریابی در دنیای امروز مستلزم جلب توجّه و نظر مخاطب یا مشتری به طرق مختلف است. و لذا با توجّه به این که رسانه عمومی در معرض دید بیشتری قرار دارد تبلیغات از طریق آن نیز بالطبع گسترده تر خواهد بود. تبلیغ رسانه ای باید با صدا و تصویر همراه باشد. یک تیزر تلویزیونی یا موشگرافی بدون صدا هیچ جذّابیتی برای مخاطب نخواهد داشت. پس نقش صدا در تیزرهای تبلیغاتی و بازاریابی بسیار زیاد است.

تولید محتوا
تولید محتوا

برای این که تیزر تبلیغاتی یا موشگرافی جذّابی داشته باشید و بیننده را به راحتی جذب کنید باید در انتخاب صدا دقّت کنید و دو عامل را مدّ نظر قرار دهید. اوّل این که یک محتوای جالب و با مفهوم داشته باشید و دوّم به سبک و نوع صداهای استفاده شده در تیزرهای تبلیغاتی توجّه داشته باشید. صدای گوینده ای که در تیزرهای تبلیغاتی یا موشگرافی مورد استفاده قرار می گیرد باید جذّآب و دلنشین باشد تا بتواند در ایجاد اعتماد و رضایت در مخاطب مؤثّر باشد. برای تهیّه تیزرهای تبلیغاتی موفّق و با صدای دلنشین و جذّاب به مؤسّسه مؤسّسه شما سر بزنید. به ما اعتماد کنید تا ماندگار شوید.                                                                                               

۶-۲)پوستر سایت

پوستر یک ابزار تبلیغاتی است که برای بیان ایده و جذب مخاطب طرّاحی می شود. استفاده از پوستر از چند قرن پیش رایج بوده است. پوسترها انواع مختلفی دارند و در زمینه های مختلف طرّاحی می شوند امّا در تبلیغات و بازاریابی نقش بازار طرفداران بسیار دارد چون یک ابزار تبلیغاتی ارزان است. پوستر ها باید بسته به نوع و کاربردی که دارند در اندازه های متناسب طرّاحی شوند و به گونه ای طرّاحی شوند که از فاصله نسبتا” نزدیک خوانده شوند.

تولید محتوا
تولید محتوا

طرّاحی پوستر سایت نیز برای بیان ایده صاحب سایت و جذب مخاطب انجام می شود. پس در طرّاحی پوستر سایت نیز باید المان های طرّاحی پوستر مدّ نظر قرار گیرد. برخی از این المان ها عبارتند از؛ رنگ، فرم، فونت و تصویر. طرّاحی پوستر سایت امروزه رایج است چون برای مارکتینگ و سئو مورد نیاز است. از آنجا که هدف از طرّاحی پوستر سایت نیز انتقال پیام و جذب مخاطب است پس باید طرّاحی آن ماهرانه باشد. پوستر ابزار رایج تبلیغاتی و ارزان قیمت است. برای طرّاحی پوستر سایت با مهارت تمام و قیمت ارزان با مؤسّسه مؤسّسه شما تماس بگیرید. طرّاحی ایده های ارزشمند شما با ما.

۷-۲)پوستر شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید در دنیای کنونی جایگاه شبکه های اجتماعی در بین عموم افراد انکارناپذیر است. لذا می تواند مکان مناسبی برای تبلیغات و معرّفی برند باشد. طرّاحی پوستر شبکه های اجتماعی نیز یکی از ابزارهای معرّفی برند و تبلیغات است. حضور و فعالیّت در شبکه های اجتماعی نیازمند ترفندهای خلّاقانه و استفاده از ابزارهای گوناگون برای تبلیغ کالا و معرّفی برند است که طرّاحی پوستر شبکه های اجتماعی یکی از این ترفندهاست.

تولید محتوا
تولید محتوا

تصاویر بصری در انتقال محتوا و پیام نقش زیادی دارند. به همین جهت طرّاحی پوستر در شبکه های اجتماعی موجب انتقال سریع و جذب مخاطب بیشتر می شود. امّا این بدین معنی نیست که هر گونه طرّاحی می تواند نتیجه مثبت دهد. در طرّاحی پوستر برای شبکه های اجتماعی باید نکاتی را مدّ نظر قرار داد، از جمله؛ دقّت در انتخاب رنگ، استفاده از متن و تایپوگرافی هماهنگ و استفاده درست و مناسب از فضای تصویر و…. اگر قصد طرّاحی پوستر برای شبکه های اجتماعی را دارید مرکز خدمات ترجمه شما را فراموش نکنید. تیم ما با تخصّص کامل در این زمینه نیز آماده ارائه خدمت به شماست.

  • تعرفه مناسب

  • کیفیت مطلوب

  • تحویل سریع

کليه خدمات ترجمه تخصصي ارائه شده در مرکز خدمات ترجمه شما داراي مزاياي فوق مي باشند
ثبت سفارش جدید