پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
18:52

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

وابسته به موسسه دانشیار دانا (ثبت 624)

ترجمه فوری متون-ترجمه مقاله-استخدام مترجم

خلاصه نویسی مقاله و کتاب

 

خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب فارسی :

خلاصه نویسی مقاله و کتاب شامل تلخیص کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق، اخبار و … می‌شود. خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب فارسی بسیار راحت و سریع می‌باشد و مترجم بخش انگلیسی به فارسی به راحتی می‌تواند متنی را با مطالعه سریع و دریافت دقیق معنا و مفهوم در مدت زمانی کوتاه خلاصه نموده و به صورت تایپ شده تحویل نماید.
در خلاصه نویسی بایستی چهارچوب تعریف شده‌ای رعایت گردد تا خلاصه نویسی ارائه شده از لحاظ آکادمیک معتبر و مستند و قابل استفاده باشد بنابراین در اینن حوزهه صرفا بایستی نیرویی را به کار گرفت بر موضوع و رشته تخصصی متن آشنایی لازم را داشته و از سوی دیگر با فن تلخیص نیز آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند تنها با یک یا دو بار مطالعه، شهد موضوع را با بیانی شیوا و روان و با جملاتی کاملا پیوسته از لحاظ معنایی پیاده سازی نموده و پروژه تلخیص را در نسخه نهایی با کیفیت مورد انتظار مشتری تحویل نماید.

خلاصه نویسی متن فارسی بیشتر مورد توجه کاربرانی قرار می‌گیرد، که خواستار ترجمه با پایین‌ترین قیمت هستند. در خلاصه نویسی هم قیمت کاهش پیدا می‌کند و هم مطالب مهم متن، ترجمه می‌شوند، که هر دو به نفع کاربر خواهد بود. خلاصه نویسی متن فارسی بسیار راحت‌تر از خلاصه نویسی متن انگلیسی است و مترجم به راحتی می‌تواند مفهوم را درک کند و در زمانی کوتاه خلاصه و ترجمه نماید.

 

برای ثبت فوری سفارش خلاصه نویسی اینجا را کلیک نمایید

 

خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب انگلیسی :

خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب انگلیسی از لحاظ قیمت نسبت به سرویس خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب فارسی گران‌تر است و دلیل آن نیز تسلط مترجم و خلاصه نویس به زبان انگلیسی می‌باشد زیرا بایستی ابتدا متن شما که به زبان فارسی و یا انگلیسی می‌باشد به صورت دقیق مطالعه نماید سپس خلاصه متن را به زبان انگلیسی پیاده سازی نماید و این پیاده سازی به گونه‌ای باشد که عاری از هرگونه سهو و خطا بوده و تلخیص بار علمی لازم را مطابق چهارچوب های آکادمیک تعریف شده داشته باشد. بنابراین سرویس خلاصه نویسی مقاله ، متن و کتاب انگلیسی نیاز به صرف زمان بیشتر، پرداخت هزینه بیشتر و از سویی دقت بیشتر در انتخاب مجری پروژه دارد.

  • تعرفه مناسب

  • کیفیت مطلوب

  • تحویل سریع

کليه خدمات ترجمه تخصصي ارائه شده در مرکز خدمات ترجمه شما داراي مزاياي فوق مي باشند
ثبت سفارش جدید