دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
18:42

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

برترین و بزرگترین شبـکه مترجمین ایران

ترجمه و ویرایش-تولید محتوا-خدمات دانشجویی

دانلود رایگان مقاله

 

خدمات دانلود مقاله:

  • ارائه مقاله به همراه ترجمه (مقاله اصلی به همراه ترجمه آماده) بصورت رایگان، هدیه مرکز ترجمه شما به کاربران
  • خرید و دانلود فوری مقاله اصلی و انگلیسی مورد نیاز شما از وبسایت های خارجی و ترجمه دقیق آن در مرکز ترجمه

 

دانلود مقاله رایگان از وبسایت مرکز ترجمه :

در این قسمت انواع مقاله ترجمه شده از سراسر کشور جمع آوری می گردد، این بخش به منظور اعتلای علمی کشور و گسترش دانش از طریق استفاده مجدد از مقالاتی که چندین سال از ترجمه آن ها گذشته است، طراحی شده است.

بسیاری از دانشجویان و محققین کشور ممکن است به مقالاتی نیاز داشته باشند که پیش از این ترجمه شده اند ولی از وجود این ترجمه ها و محل دسترسی به آن ها خبر ندارند و به ناچار می بایست مقالات را از ابتدا ترجمه نمایند، در نتیجه فرآیند دانلود مقاله ترجمه شده کمک شایانی به محققین و دانشجویان کشور خواهد نمود به ویژه عزیزانی که قادر به پرداخت هزینه بالا برای انجام ترجمه نیستند. این سرویس به گونه ای طراحی شده است که ضمن حفظ مالکیت معنوی ترجمه مقالات، امکان استفاده سایر افراد از مقاله به همراه ترجمه آماده و با صرف هزینه ای پائین و عمدتا رایگان فراهم شود.

فایل ترجمه مقاله ها بصورت ورد بوده و قابل ویرایش می باشند. کلیه فایل های موجود در سرورهای مرکز ترجمه پس از ثبت درخواست بصورت آنلاین در دسترس خواهند بود.

 

اگر زمان کافی برای مطالعه این صفحه را در اختیار ندارید به منظور ثبت فوری سفارش دانلود مقاله اینجا را کلیک نمایید

 

خرید مقاله از وبسایت های بین المللی:

در صورتیکه قادر به تهیه مقاله مورد نیاز خود از وبسایت های لاتین و خارجی نیستید، کافیست عنوان مقاله مورد نظر خود را از طریق بخش ثبت سفارش دانلود مقاله و یا بخش تماس با ما موجود در وبسایت مرکز ترجمه برای کارشناسان ارسال کنید تا سریعا مقاله مدنظرتان برای شما تهیه گردد و فاکتور هزینه آن به ایمیل شما ارسال شود. صدور فاکتور و ارسال آن به ایمیل شما کاملا رایگان بوده و در کمتر از یک ساعت صورت می پذیرد.

 

برچسب ها : دانلود مقاله – دانلود رایگان مقاله – خرید مقاله