پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
18:57

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

وابسته به موسسه دانشیار دانا (ثبت 624)

ترجمه فوری متون-ترجمه مقاله-استخدام مترجم

مراحل استخدام مترجم در مرکز خدمات ترجمه شما

همکار ارجمند، چنانچه شما واجد شرایط لازم جهت استخدام بوده و مایل به همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما هستید، می‌توانید از قسمت استخدام مترجم جهت ثبت و ارسال مشخصات خود اقدام نمایید. در صورتیکه واجد شرایط لازم جهت استخدام باشید و توانمندی کافی در ارائه ترجمه با سرعت و کیفیت مطلوب را داشته باشید، قطعاً مورد توجه مدیران بخش پرسنل مرکز خدمات ترجمه شما قرار خواهید گرفت و در نتیجه با یک برنامه ریزی دقیق می توانید به درآمدی ایده آل و مداوم دست پیدا کنید.

شرایط و مراحل استخدام مترجم

پذیرش ابتدایی در مرکز خدمات ترجمه شما بر مبنای ثبت نام اولیه و آزمون ورودی انجام خواهد گرفت. پس از تکمیل ثبت نام، رمز ورود به سامانه آزمون آنلاین از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. شما با در اختیار داشتن رمز ورود می توانید از قسمت پنل مترجمین، وارد سامانه آزمون آنلاین شده و در آزمون آنلاین و رایگان مرکز خدمات ترجمه شما شرکت نمایید. توجه فرمایید که هر مترجم فقط یکبار در ماه می تواند در آزمون شرکت نماید، لذا هر زمان آمادگی و زمان کافی داشتید وارد بخش آزمون آنلاین شوید، در صورتیکه نتوانستید وارد این بخش شوید از مرورگرهای دیگر استفاده نمایید.

همه مراحل استخدام مترجم از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود، در صورتیکه ایمیل های مرکز ترجمه را دریافت نمی کنید به قسمت “SPAM” ایمیل خود نیز مراجعه نمایید.
مترجمین عزیز دقت داشته باشید که حتما مراحل آزمون را تا انتها دنبال کنید. پس از پایان آزمون و مشاهده امتیاز کسب شده، در صورت پذیرش، روی قسمت خواسته شده کلیک نموده و در صفحه آخر شرایط و ضوابط همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما را مطالعه نمایید. پس از مطالعه دقیق شرایط و در صورت تمایل به همکاری با مرکز ترجمه، زمینه های ترجمه خود را انتخاب نموده و روی گزینه confirm & send به عنوان آخرین مرحله آزمون آنلاین کلیک نمایید.
پس از انجام مراحل آزمون به صورت کامل و در صورت پذیرش نهایی، ایمیلی با موضوع “پذیرش به عنوان مترجم” برای شما ارسال می شود، همچنین فایل آموزش همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما نیز در پیوست همان ایمیل خدمت حضورتان ارسال می گردد.
پس از قبولی در آزمون رایگان و آنلاین مرکز ترجمه، پذیرش شرایط توسط شما و تایید مدیران بخش، به سرعت همکاری آغاز می گردد . در حال حاضر آزمون آنلاین صرفا برای مترجمین زبان های “انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی”برگزار می گردد.
از مزایای همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما می توان به تامین ترافیک کاری مناسب در تمام فصول سال، تسویه حساب به موقع و صدور صورت حساب، درجه بندی مترجمین و تفاوت در حق الترجمه ها، افزایش مستمر حق الترجمه، ارسال سفارش بر اساس تخصص و توانایی مترجمین، امکان همکاری با مرکز ترجمه به صورت مادام العمر و بدون محدودیت را نام برد . مترجمین مرکز خدمات ترجمه شما در تمام طول سال حتی تعطیلات عید نوروز ، در روزهای تابستان و یا فصول افت کار ترجمه هم سفارش دارند.

مترجم گرامی در صورت مطالعه کامل بخش شرایط و ضوابط استخدام مترجم و بخش مراحل استخدام مترجم، می توانید فرم استخدام مترجم را با دقت تکمیل نموده و پس از بررسی مجدد ارسال نمایید.