یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
05:23

ارتباط با کاربران (تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی) ۰۹۳۵۷۰۰۱۹۱۱ _ ارتباط با همکاران ۰۹۳۹۷۰۰۱۹۱۱ _ تلفن دفتر مدیریت غرب کشور ۳۸۳۱۱۱۰۴-۰۸۱ (ده خط ویژه)

مرکز خدمات ترجمه شما

وابسته به موسسه دانشیار دانا (ثبت 624)

ترجمه فوری متون-ترجمه مقاله-استخدام مترجم

ترجمه مقاله – متن – کتاب

ترجمه مقاله - متن - کتاب

ترجمه مقاله ها ، متون دانشگاهی و پایان نامه

ترجمه مقاله به صورت تخصصی چکیده، ترجمه مقاله کامل و رساله، تلخیص و ارائه مقاله های تخصصی بر اساس استانداردهای ژورنال‌های بین‌المللی، همکاری با دانشگاه‌ها جهت ترجمه مجلات داخلی دانشگاه، ارائه ترجمه نشریات و مجلات دانشکده‌ها، ترجمه و بومی سازی وب سایت‌های مربوط به دانشگاه‌ها و همچنین ترجمه دانشجویی مقالات و متون درسی دانشجوهای محترم در اکثر رشته‌ها و زمینه‌ها.

 

ترجمه مکاتبات، اسناد اداری و بازرگانی

در این قسمت امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری در زمینه‌های مختلف مانند: اخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره، ترجمه اسناد مناقصه، ترجمه و گردآوری اخبار، بومی سازی نشریات تخصصی و وب سایت‌های چند زبانه توسط مترجمین مجرب انجام خواهد شد.

 

ترجمه فیلم، فایل صوتی و زیرنویس

ترجمه فیلم، فایل‌های صوتی، نرم افزارهای کامپیوتری، پادکست‌های اینترنتی، سخنرانی‌ها و انواع متنوع از رسانه‌های مختلف، ترجمه متن فیلم نامه، نمایش نامه سریال‌ها و فیلم‌های خارجی، ترجمه و ارائه زیرنویس حرفه‌ای فیلم‌های مستند، سینمایی، آموزشی، تبلیغاتی و عادی، پیاده‌سازی و ترجمه پادکست‌های آموزشی، و ترجمه سخنرانی‌های آموزشی.

 

ترجمه کاتالوگ‌ها، مجلات و نشریات

اگر مشتریان بقیه کشورها درک واضحی از محصولات یا خدمات شما نداشته باشند، به محصولات و خدمات دیگری روی خواهند آورد که به راحتی قابل ‌فهم است. بنابراین، ترجمه‌ای برتر از کاتالوگ و بروشور موجب رقابت بیشتر می‌شود زیرا ادبیات شما، بهتر از ادبیات رقیب‌تان است. هر یک از جزئیات بروشور و کاتالوگ از جمله طرح ‌بندی، فناوری چاپ و انتخاب کاغذ و غیره در رقابت شما تاثیر بسزائی خواهد داشت.
ترجمه آلمانی، ترجمه عربی، ترجمه روسی، ترجمه اسپانیایی، ترجمه فرانسوی، ترجمه انگلیسی، ترجمه ایتالیایی و ترجمه ترکی استانبولی، بروشور، کاتالوگ، مانوال و متن بازاریابی و تبلیغاتی از جمله خدمات ترجمه تخصصی مرکز خدمات ترجمه شما در بخش ترجمه مقاله ، ترجمه کاتالوگ و ترجمه بروشور است که توسط مترجمین کاملاً خبره و بومی با تخصص و مهارت کامل انجام می‌شود. ترجمه صحیح و انتخاب بهترین معادل‌های انگلیسی، آلمانی، روسی، ترکی، عربی یا هر زبان خارجی خاص دیگری که مد نظر شماست، به بهترین نحو، پیام شما را به مخاطبان شما منتقل می‌کند و نقش چشمگیری در افزایش رضایت آنان، بازار هدف و مشتریان دارد.

 

ترجمه انتشارات، کتاب و وبسایت

تبدیل پایان نامه به کتاب (تغییر ساختار پایان نامه به کتاب، ویراستاری ساختاری و حرفه‌ای، صفحه آرایی و طراحی جلد، اخذ مجوزات لازم کاری، چاپ و نشر کتاب) چاپ کتاب ترجمه شده، ارتقای سطح رزومه کاری و علمی، برند شدن نام مترجم در جامعه نشر، عضویت در انجمن صنفی مترجمان ایران، ارتقاء سطح علمی اساتید دانشگاه، اخذ راحت‌تر پذیرش از دانشگاه‌های خارجی، اخذ نمره در آزمون دکتری تخصصی، چاپ کتاب تالیفی (تایپ، صفحه آرایی و طراحی جلد، اخذ شابک از خانه کتاب ایران، اخذ فیپا از کتابخانه ملی ایران، اخذ مجوز نشر از وزارت ارشاد، لیتوگرافی، چاپ و صحافی، معرفی و پخش در بازار) از جمله خدمات ما در این بخش می‌باشند.
خدمات ترجمه وب سایت: شامل بومی سازی وبسایت‌های اینترنتی و ترجمه اخبار و مطالب سایت می‌باشد.
خدمات بومی سازی: ترجمه سایت به زبان‌های پرکاربرد مخاطبینش، بومی سازی سایت نام دارد. مشتریان با استفاده از خدمت بومی سازی می‌توانند سایت خود را به زبان انگلیسی تبدیل نمایند یا اصطلاحا آن را دو زبانه کنند.
ترجمه اخبار و مطالب سایت: سازمان‌ها ،افراد حقیقی و حقوقی و مدیران وبسایت‌ها با ارسال اخبار و مطالب جدید می‌توانند در اسرع وقت ترجمه آن را دریافت نمایند.

 

  • تعرفه مناسب

  • کیفیت مطلوب

  • تحویل سریع

کليه خدمات ترجمه تخصصي ارائه شده در مرکز خدمات ترجمه شما داراي مزاياي فوق مي باشند
ثبت سفارش جدید