مراحل استخدام مترجم در مرکز خدمات ترجمه شما

همکار ارجمند، چنانچه مایل به همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما هستید، می‌توانید از قسمت استخدام مترجم جهت ثبت و ارسال مشخصات پرسنلی خود اقدام نمایید. در صورتیکه واجد شرایط لازم جهت استخدام باشید و توانمندی کافی در ارائه ترجمه با سرعت و کیفیت مطلوب را داشته باشید، قطعاً مورد توجه مدیران بخش مترجمین مرکز خدمات ترجمه شما قرار خواهید گرفت و در نتیجه با یک برنامه ریزی دقیق می توانید به درآمدی ایده آل و مداوم دست پیدا کنید.

 

مراحل استخدام مترجم :

پذیرش ابتدایی در مرکز خدمات ترجمه شما بر مبنای ثبت نام اولیه و آزمون تستی آنلاین انجام خواهد شد. پس از تکمیل ثبت نام، رمز ورود به سامانه آزمون آنلاین از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. شما با در اختیار داشتن رمز ورود می توانید از قسمت پنل مترجمین، وارد سامانه آزمون آنلاین شده و در آزمون آنلاین و رایگان مرکز خدمات ترجمه شما شرکت نمایید. توجه فرمایید که هر مترجم فقط یکبار در ماه می تواند در آزمون شرکت نماید، لذا هر زمان آمادگی و زمان کافی داشتید وارد بخش آزمون آنلاین شوید، در صورتیکه نتوانستید وارد این بخش شوید از مرورگرهای دیگر استفاده نمایید و یا مراتب را از قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

همه مراحل استخدام مترجم از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود، در صورتیکه ایمیل های مرکز ترجمه را دریافت نمی کنید به قسمت “SPAM” ایمیل خود نیز مراجعه نمایید.
مترجمین عزیز دقت داشته باشید که حتما مراحل آزمون را تا انتها دنبال کنید. پس از پایان آزمون و مشاهده امتیاز کسب شده، در صورت پذیرش با شما ارتباط خواهیم گرفت.
پس از انجام مراحل آزمون به صورت کامل و در صورت پذیرش نهایی، ایمیلی با موضوع “پذیرش به عنوان مترجم” برای شما ارسال می شود، همچنین فایل آموزش همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما نیز در پیوست همان ایمیل خدمت حضورتان ارسال می گردد.
پس از قبولی در آزمون تستی و آنلاین مرکز ترجمه و همچنین تایید مدیران بخش، همکاری به سرعت آغاز می گردد . در حال حاضر آزمون آنلاین صرفا برای مترجمین زبان های “انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی”برگزار می گردد.
از مزایای همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما می توان به تامین ترافیک کاری مناسب در تمام فصول سال، تسویه حساب به موقع و صدور صورتحساب، درجه بندی مترجمین و تفاوت در حق الترجمه ها، افزایش مستمر حق الترجمه، ارسال سفارش بر اساس تخصص و توانایی مترجمین، امکان همکاری با مرکز ترجمه به صورت مادام العمر و بدون محدودیت را نام برد . مترجمین مرکز خدمات ترجمه شما در تمام طول سال حتی تعطیلات عید نوروز ، در روزهای تابستان و یا فصول افت کار ترجمه هم سفارش دارند.

مترجم گرامی در صورت مطالعه کامل بخش شرایط و ضوابط استخدام مترجم و بخش مراحل استخدام مترجم، جهت شروع فرآیند استخدام می توانید فرم استخدام مترجم را با دقت تکمیل نموده و  ارسال نمایید.